Krzysztof Fryderyka Biała

W tej kategorii nie ma produktów.

W naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz szeroki wybór ekskluzywnych naczyń pełnych uroku i wdzięku. Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na klasyczną kolekcję Fryderyka Biała zaprojektowaną przez firmę Krzysztof (Kristoff). Jest to znana seria porcelany na polskim rynku, odkryj urok tej okrągłej romantycznej kolekcji i uzupełnij nią wystrój swojego domu!

Kolekcja Krzysztof Fryderyka Biała to fason produkowany już od 1936 roku a więc jeszcze przedwojenny. Niezmienny design i wygląd cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów, dzięki czemu stał się światowym bestsellerem. Prezentowana seria porcelany nawiązuje swoim bogatym wzornictwem do stylu barokowego ze względu na swój charakterystyczny, ozdobny relief. Dekoracyjne przetłaczane motywy florystyczne przedstawiają połączenie liści i kwiatów.

Odkryj elegancję i prestiż kolekcji Krzysztof Fryderyka Biała

Kolekcja Krzysztof Fryderyka Biała jest synonimem elegancji i prestiżu otoczonego delikatnością i subtelnością. W całości wykonana z białej porcelany zaskakuje swoim tradycyjnym wyglądem i elegancją, w której skrywa się duch historii. Poznaj wszystkie elementy i naczynia dostępne w naszym sklepie i już dziś zamów jeden z serwisów porcelany w atrakcyjnej cenie. Ciesz się z jego uroku każdego dnia i otocz się pięknem pozwalającym na estetyczne i eleganckie serwowanie dań.