Krzysztof Fryderyka Ecru

Jest 2 produktów.

Kochasz tradycyjną okrągłą porcelanę? Szukasz pięknych talerzy lub filiżanek w kolorze kremowym? Zależy Ci, by przyjmować gości z klasą? Krzysztof Fryderyka Ecru to jedyna w swoim rodzaju kolekcja naczyń porcelanowych, która odpowiada na potrzeby miłośników tradycyjnych form. Dekoracyjna porcelana kojarzy się ze szlacheckimi dworami i ucztami trwającymi do białego rana. Zaproś gości, wyjmij z kredensu swoją ulubioną zastawę i baw się, najlepiej jak potrafisz.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  96,00 zł

  Zestaw do bulionu - 6 bulionówek ze spodkami Markowa porcelana firmy KRZYSZTOF model FRYDERYKA ECRU Niedekorowana porcelana z reliefem w kolorze kremowym Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

  19

 • Produkt chwilowo niedostępny

  949,00 zł 899,00 zł

  Serwis obiadowy 43 części dla 12 osób Markowa porcelana firmy KRZYSZTOF model FRYDERYKA ECRU Ecru , niedekorowana porcelana z reliefem Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

  13

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wałbrzyska Porcelana Krzysztof (KRISTOFF) to jedna z najlepszych, polskich fabryk specjalizująca się w tworzeniu naczyń. Historia marki sięga 1831 roku. Imponujące doświadczenie i sprawdzone techniki produkcyjne sprawiają, że porcelana tej marki to doskonała inwestycja. Już dziś odkryj porcelanę Krzysztof Fryderyka Ecru, wykonaną w jakości premium, którą możemy chwalić się na całym świecie.

Krzysztof Fryderyka Ecru - każde danie pełne stylu

Podaruj komuś bliskiemu serwis obiadowy lub kawowy dla 6 lub 12 osób. To doskonały prezent z okazji ślubu lub przeprowadzki do nowego domu. Wręczanie porcelany to polska tradycja, z której nie warto rezygnować. Wybierz gotowy zestaw lub skompletuj własny serwis z elementów kolekcji Krzysztof Fryderyka Ecru.