Lubiana Moving Biały

W tej kategorii nie ma produktów.

Lubiana Moving Biały to połączenie klasycznej bieli porcelany z nowoczesnym kształtem talerzy i półmisków oraz strzelistymi kształtami pozostałych elementów. Któż by pomyślał, że takie połączenie może stworzyć niepowtarzalny serwis porcelanowy, który wprowadzi na stół odrobinę nowoczesności w klasycznej oprawie. Innowacyjne wzornictwo i nietypowy kształt na bazie kwadratu szczególnie polecamy osobom, lubiącym nowoczesne i modne dekoracje stołu. Porcelana jest wyjątkowa i naprawdę piękna, a także bardzo praktyczna. Nasi klienci kupują ją zarówno do użytku domowego, jak i do prowadzonych przez siebie restauracji.

Lubiana Moving Biały sprzedajemy w formie serwisów kawowych, obiadowych oraz obiadowo-kawowych. Klient ma u nas również możliwość wyboru wśród pojedynczych elementów wchodzących w skład tej linii. Ta porcelana jest również niebywale trwała, dzięki czemu można ją myć w zmywarce, a także podgrzewać w mikrofalówce, pasuje do każdej dekoracji stołu dzięki nieskazitelnej, uniwersalnej bieli.

Nowoczesna porcelana stołowa Lubiana Moving Biały

Każdy lubi mieć w domu znakomite i modne talerze, które nie tylko udoskonalą podany posiłek, ale również będą cieszyć oko. Dlatego też powstała seria Lubiana Moving, która łączy w sobie te cechy. Szczególnie polecana jest osobom, które nie boją się wyjątkowej nowoczesności w wyglądzie produktu. Porcelana podkreśli charakter właściciela oraz miejsca, w jakim się znajduje.