Veroni Franko

W tej kategorii nie ma produktów.

Veroni Franko to porcelana, która występuje w naszej ofercie w różnych wariantach, z zachowaniem nowoczesnej wersji motywu roślinnego. Jest to piękna kolekcja, w której wszelkie zdobienia są bardzo subtelne. Listki, dmuchawce oraz wiele innych motywów umieszczonych na białym tle bardzo efektownie zdobią talerze i filiżanki. Choć w swym wyglądzie są delikatne, to w trakcie użytkowania okazują się bardzo trwałe. Porcelana oraz jej motywy dekoracyjne są bowiem wykonane w taki sposób, aby można było myć naczynia w zmywarce oraz podgrzewać bezpośrednio w mikrofalówce.

Kupując Veroni Franko, wprowadzisz na swój stół niezwykłą lekkość i subtelność. Naczynia wykonane są na bazie kwadratu z zaokrąglonymi brzegami, które dodatkowo upiększają zestaw. Serwisy obiadowo-kawowe Veroni Franko są kwintesencją znakomitej faktury, trwałości oraz niebywałego piękna. Te zestawy gwarantują doskonałą dekorację stołu i zapewnią jeszcze lepszy smak potraw.

Veroni Franko - Na co dzień, od święta, na prezent

Veroni Franko to rodzaj bardzo uniwersalnej, pięknej porcelany w atrakcyjnej cenie. Delikatne zdobienia sprawiają, że jest to świetna propozycja na prezent. Serwis znakomicie spełni swoją funkcję podczas codziennego użytkowania, a także podczas większych, domowych imprez.