Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka

Zellerfeld

Jest 3 produktów.

Producent Zellerfeld oferuje porcelanę o nowoczesnych kształtach i wyglądzie. Jest bardzo nowoczesna i opiera się na geometrycznym designie. Jest to doskonała oferta dla miłośników sztuki użytkowej. Porcelana tego niemieckiego producenta cieszy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów i jest kupowana zarówno do użytku domowego, jak i na prezent z okazji urodzin czy ślubu. Porcelana w większości jest w kolorze ecru i cechuje się bardzo modnym wydaniem, co czyni ją niezwykle poszukiwaną.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Słynna niemiecka jakość zawarta w porcelanie Zellerfeld daje się poznać po jej trwałości. Oprócz tego, że pięknie wygląda, to dodatkowo jest bardzo odporna na uszkodzenia, czy stłuczenia. Poza tym śmiało można ją myć w zmywarce, czy podgrzewać posiłki w mikrofalówce. Wykonanie elementów zestawu jest bardzo precyzyjne i z widoczną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Porcelana Zellerfeld - Ozdoba każdego stołu

Firma Zellerfeld ewidentnie w swoich kolekcjach podąża z duchem czasu, rozumiejąc potrzeby swoich klientów. Bazuje na nowoczesnych kształtach i wzorach. Porcelana jest wyjątkowa i modna, dlatego znakomicie odnajdzie się w nowoczesnym domu, a także restauracji. Ty również zamów wyjątkowe talerze lub filiżanki marki Zellerfeld.