Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość elementów
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Promocje

Wszystkie promocje

Ćmielów Rococo Złota Linia 3604 na sztuki

Jest 50 produktów.

Ćmielów Rococo Złota Linia 3604 to nasza propozycja w asortymencie porcelany sprzedawanej na sztuki. Wzór naczyń nawiązuje do epoki rokoko, charakteryzującej się bogactwem ornamentyki. W okresie tym były one podstawą zdobienia wszelkich elementów dekoracyjnych i użytkowych. Jeżeli lubisz ten klasyczny styl, to dajemy Ci w naszym sklepie internetowym możliwość skompletowania zestawu według własnych potrzeb. Wybierasz bowiem tylko te elementy, które cię interesują i w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Zestaw kawowy czy zestaw obiadowy nie ogranicza się tutaj do sztywnych ram tj. od X osób. Możesz kupić zarówno jedną filiżankę i jeden talerzyk lub zamówić po kilkadziesiąt sztuk z każdego produktu. Wszystko zależy od Ciebie.

Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Porcelana Ćmielów Rococo Złota Linia (symbol 3604) to powrót do tradycji i zupełnie innego smaku potraw. To wspomnienia, kiedy nasze babcie zapraszały nas na obiad i zasiadaliśmy wspólnie do stołu. Porcelana dostępna w naszej ofercie to nutka tamtego beztroskiego, jakże pięknego czasu. Możesz dokupić pojedyncze elementy do już posiadanego zestawu, ale możesz również kupić cały zestaw w ilości jaką potrzebujesz. Poza tym, porcelana jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Podaruj sobie odrobinę wspomnień w postaci naszej polskiej wspaniałej porcelany.

Ćmielów Rococo 3604 - Klasyczna elegancja

Każdy element porcelany Ćmielów Rococo 3604 urzeka swoja elegancją, klasyka i okrągłym kształtem. Dekoracyjnie elementy zostały wzbogacone o złoty pasek, która nadaje im niezwykłego szyku i kunsztu. Sposób wykonania elementów przez fabrykę jest bardzo dokładny i z widoczną dbałością o każdy szczegół. Uroczyste spotkania rodzinne będą wyjątkowe i pełne urzekających wspomnień. Ta kolekcja porcelany nadaje się również do zmywarki.