Serwisy obiadowe 18 i 24 osobowe

Jest 89 produktów.
Pokazuje 37 - 72 z 89 elementów

Nasza oferta skierowana jest również do restauracji i kawiarni, w których wysokiej jakości porcelana jest obowiązkowym elementem, który pozwala wyróżnić lokal na tle innych. Komplety naczyń obiadowe 18 i 24 osobowe doskonale sprawdzą się w zarówno w kameralnych punktach, jak i tych często obleganych. Pięknie udekorują lokal i każdy stolik. Są także bardzo praktyczne, gdyż poszczególne talerze i elementy można czyścić w zmywarce, a także użytkować w kuchenkach mikrofalowych, co jest ich ogromną zaletą.

Serwisy obiadowe 18 i 24 osobowe - poznaj wyjątkowe komplety

O wyjątkowości naszych serwisów obiadowych 18 i 24 osobowych z porcelany świadczy wysoka jakość każdego naczynia oraz piękny wzór i zdobienia. Produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi firmę Chodzież, Lubiana oraz Ćmielów. Marki te wyróżniają się spośród innych doskonałą jakośći klasa porcelany, która jest odporna na uszkodzenia i wyszczerbienia, na wiele lat zachowuje swój przepiękny wygląd, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Serwisy obiadowe 18 i 24 osobowe najczęściej składają się z dużej ilości części. Wśród elementów znajduje się odpowiednia ilość talerzy obiadowych, głębokich oraz deserowych - wyliczonych na 18 bądź 24 osoby. Dodatkowo do zestawu dołączone są salaterki, półmiski, waza na zupę, a także sosjerka i inne dodatki. Tak bogate komplety pozwalają na wyjątkowe serwowanie wielu posiłków i dań, które dzięki temu będą jeszcze lepiej smakować.

Eleganckie serwisy obiadowe 18 i 24 osobowe na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie serwisy obiadowe 18 i 24 osobowe na duże przyjęcia. Kształt naczyń (zarówno okrągły, jak i kwadratowy) i ciekawe formy pozwalają na odpowiedni wybór kolekcji porcelany, która spełni wszystkie oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że sekret tkwi w szczegółach, dlatego nasze zestawy wyróżniają cudowne wzory, atrakcyjne ceny, a także niezwykła precyzja wykonania z dbałością o każdy detal.