Elih Elmas

Jest 2 produktów.

W kolekcji porcelany Elih Elmas dostępne są dwa zestawy: mniejszy, składający się z 28 elementów będzie odpowiedni dla sześciu osób, a większy, który zawiera aż 56 części, jest przeznaczony dla 12 osób.

Serwis obiadowy Elih Elmas doskonale łączy klasykę i nowoczesność. Porcelana z tej serii przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią, gdy stonowana biel naczyń jest ożywiona kolorowymi akcentami. Naczynia zostały udekorowane wzorami kwiatowymi i geometrycznymi, co z pewnością zachwyci wszystkich gości, których zaprosisz na domowe przyjęcie lub obiad. W większym z zestawów dostępnych jest wiele praktycznych elementów, na przykład kilka typów talerzy od obiadowych, przez głębokie, aż po talerzyki deserowe, salaterki, dwa półmiski, dwie duże salaterki oraz poręczne pieprzniczki i solniczki. Natomiast mniejszy z proponowanych zestawów doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Elih Elmas - Porcelana zdobiona kwiatami i geometrycznymi wzorami

Porcelana niemieckiej firmy Elih spełnia oczekiwania nowoczesnych Pań domu. Po skończonym posiłku szybko uporasz się z uprzątnięciem stołu, ponieważ każde z naczyń, dostępnych w serwisie obiadowym Elih Elmas może być myte w zmywarce. Nowoczesna porcelana idzie z duchem czasu - pięknie się prezentuje i jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Kwadratowy kształt talerzy słusznie sugeruje, że mamy do czynienia z wyrobem klasy premium.