Elih Hunkar

W tej kategorii nie ma produktów.

Najnowsza propozycja od firmy Elih to serwis obiadowy z linii Hunkar. Jest to model nie tylko nowoczesny, ale też o ponadczasowym designie, z motywem silnie nawiązującym do symbolu mandala. Warto wiedzieć, że motyw mandala jest to artystyczny motyw silnie związany ze sztuką buddyzmu.
Zastosowanie niebieskiego koloru sprawia, że talerze prezentują się wyjątkowo modnie i ponadczasowo. Porcelana z linii Elih Hunkar będzie idealną ozdobą zarówno codziennego, jak i odświętnego stołu.

Elih Hunkar - polecany serwis obiadowy

Firma Elih oferuje dwa rodzaje serwisu obiadowego, można nabyć zarówno sześcio, jak i dwunastoosobowy zestaw. Jest to istotna informacja, zwłaszcza kiedy należy wybrać odpowiedni serwis dostosowany do wielkości rodziny i indywidualnych potrzeb. Niebieska kolorystyka zastosowana w dekoracji serwisu sprawia, że komplet można zestawić na stole z dowolnymi, preferowanymi dodatkami. Ta seria naczyń jest dostosowana do używania jej zarówno w kuchence mikrofalowej, jak i do mycia w zmywarce. Jest to świetny produkt, który można myć w maszynie, co pozwala realnie zaoszczędzić zarówno czas, jak i wodę.