Elih Elizabeth

Jest 2 produktów.

Pomyśl o pięknie zastawionym stole, przy którym za moment zasiądą zaproszeni przez Ciebie goście. Dzięki serwisowi obiadowemu Elih Elizabeth domowa jadalnia zamieni się w luksusową salę restauracyjną. Nadaj codziennym posiłkom wyjątkowego wymiaru i postaw na biały serwis obiadowy z dyskretnym, srebrnym zdobieniem.

Jeśli lubisz wyprawiać przyjęcia z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub świąt, serwis obiadowy Elih Elizabeth będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Projektanci, z którymi współpracuje niemiecka firma Elih, mają doskonałe wyczucie trendów. Wzory serwisów obiadowych i kawowych od Elih łączą klasykę i nowoczesność. To świetne połączenie, które sprawia, że prezentowana zastawa trafi w gusta każdego.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  439,00 zł 419,00 zł

  Niemiecki serwis obiadowy kawowy 43 części na 6 osób Atut - E legancka, klasyczna dekoracja Uniwersalny skład - talerze i filiżanki Platynowe (srebrne) wzorki

  37

  Obniżka!
 • Produkt chwilowo niedostępny

  879,00 zł 829,00 zł

  Niemiecki serwis obiadowy kawowy 86 części na 12 osób Atut - E legancka, klasyczna dekoracja Uniwersalny skład - talerze i filiżanki Platynowe (srebrne) wzorki

  52

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Elih Elizabeth elegancki serwis obiadowy dla wymagających.

Serwis obiadowy Elih Elizabeth dostępny jest w dwóch wariantach. Mniejszy składa się z 28 elementów i będzie odpowiedni dla sześciu osób, natomiast większy to aż 56 części, umożliwiających ugoszczenie 12 gości jednocześnie. Mówi się, że jemy także oczami, a zakup stylowego serwisu obiadowego od renomowanego producenta z pewnością podkreśli atrakcyjny wygląd przygotowywanych przez Ciebie potraw. Nadaj odpowiednią oprawę swoim popisowym daniom i zadziw gości, którzy przyjdą do Ciebie z wizytą. Wysokiej klasy, niemiecka porcelana to doskonały prezent dla przyjaciółki, koleżanki z pracy lub córki, która kupiła swoje pierwsze mieszkanie.