Elih Durable

W tej kategorii nie ma produktów.

Szukasz trwałej zastawy stołowej odpornej na tłuczenie? Elih Durable to specjalna linia naczyń, które wypalane są w wysokiej temperaturze. Każdy z elementów serwisu zawiera dodatek porcelany kostnej, dzięki czemu trudniej je uszkodzić lub stłuc.

Elih Durable to designerska zastawa stołowa w delikatnie kremowym kolorze łącząca nowoczesną formę i modne inspiracje. Kwadratowy kształt porcelanowych naczyń zyskał na lekkości dzięki motywowi fali na brzegach. Dzięki takim naczyniom każde danie będzie smakowało wyśmienicie. Śmiało używaj ich podczas codziennych posiłków oraz wyjątkowych okazji. Wybierz niemiecką porcelanę Elih Durable dostępną w zestawach, które pozwolą na wyprawienie kolacji lub uroczystego obiadu nawet dla 12 osób.

Elih Durable serwis obiadowy, wzmocniony porcelaną kostną

Serwis obiadowy to idealny pomysł na prezent. Zakup niebanalnych naczyń z porcelany sprawi, że obdarowany będzie o Tobie pamiętał, ilekroć wyjmie je z szafki. Elih Durable to praktyczna zastawa stołowa, którą można myć w zmywarce. Szybkie podgrzanie zupy lub drugiego dania na talerzu również nie będzie problemem, ponieważ elementy kompletu mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Zamów ten wyjątkowy zestaw już dziś w atrakcyjnej cenie i ciesz się możliwością estetycznego podawania dań przez wiele lat.