Chodzież Vega E939 Platynowa Linia

Jest 1 produkt.

Fabryka Chodzież to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich producentów porcelany, jedna z najstarszych marek w Polsce. Porcelana z Chodzieży to najwyższej jakości, piękne wyroby do codziennego użytku a także na specjalne okazje. Kolekcja Vega E939 Platynowa Linia jest wyjątkowa ze względu na swój modny kształt nawiązujący do wzoru porcelany z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Naczynia z tej serii są jednocześnie nowoczesne i praktyczne. To talerze i filiżanki o okrągłych kształtach i wysmuklających uchwytach z platynowym zdobieniem. Doskonale sprawdzą się podczas domowych posiłków, jak i rodzinnych uroczystości.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wyjątkowa, delikatnie zdobiona kolekcja porcelany dla entuzjastów vintage. Kolekcja porcelany Chodzież Vega E939 zachwyca swoim nowoczesnym, okrągłym kształtem, wysokimi filiżankami oraz delikatnym, platynowym zdobieniem w kolorze srebrnym. Naczynia z tego zestawu to powrót do dawnych pięknych wzorów i połączenie ich z formą nowoczesną. Dekoracja to subtelny, owalny platynowy pasek.
To linia porcelany to również doskonały pomysł na prezent. Komplet Vega sprawdzi się szczególnie na uroczystym przyjęciu, a także w codziennym użytkowaniu.

Chodzież Vega E939 - trwały zestaw porcelanowych naczyń

Zestawy obiadowe i kawowe Chodzież Vega E939 to najwyższej jakości biała porcelana dekorowana platyną (srebrny kolor) o subtelnym designie. Jest również bardzo trwała i zawiera wiele praktycznych elementów. Okrągłe talerze są duże i pojemne. Wszystkie naczynia z zestawu są ciekawie zaprojektowane i pięknie zdobione, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Największy zestaw składa się ze 120 elementów. Znajdziemy w nim oprócz talerzy i filiżanek między innymi sosjerkę, wazę, półmiski, salaterki, kubki, bulionówki.