Kategorie

Lista produktów producenta: Chodzież

Fabryka Chodzież należy do jednych z najstarszych producentów polskiej porcelany, jej początki sięgają 1852 roku.
Wyroby, które produkuje mają dostojny i elegancki ale również bardzo praktyczny charakter.


Porcelana, mimo swojej niewymuszonej elegancji znakomicie sprawdza się w nowoczesnym wnętrzu.
Kolekcje naczyń są wykonane tak, by oprócz wyrafinowania miały w sobie to “coś” z nowoczesności.

Porcelana z Chodzieży bardzo często wykorzystywana jest do obsługi przyjęć i różnego rodzaju eleganckich imprez.

Pokazuje 1 - 36 z 628 elementów

Przewaga porcelany Chodzież polega na tym, że jej kształt, nieskazitelna biel oraz jakość wspaniale współgrają z każdą dekoracją stołu. Naczynia są wykonane z niebywałą precyzją.

Subtelne formy w połączeniu z nutką nowoczesności nadają porcelanie wyjątkowego wyglądu. Piękno zawarte w jej elementach nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że potrawy smakują znacznie lepiej.


Porcelana Chodzież sprawdzi się wszędzie.


Porcelanowe naczynia zawsze pięknie wyglądają. Nie ważne, czy jest to domowy obiad czy uroczystość, która wymaga wyjątkowej oprawy. Porcelana Chodzież sprawdzi się w wielu sytuacjach.


Porcelana jest elementem wyposażenia jadalni który również podnosi prestiż domu. Każdy, kto siada przy stole zastawionym markową zastawą obiadową lub kawową, czuje się wyjątkowo i czuje, że jest szanowany przez gospodarzy.
Elegancja tych serwisów porcelanowych ma w sobie wszystko, czego tylko można chcieć od wyrafinowanej porcelany.
Celebruj swoje posiłki w niebanalny sposób i poczuj się wyjątkowo każdego dnia!


Serwisy porcelanowe i nie tylko.


Oprócz tego, że posiadamy w ofercie fabryki Chodzież wspaniałe serwisy obiadowo - kawowe, dodatkowo wprowadziliśmy do oferty możliwość zakupu pojedynczych elementów z najbardziej popularnych serii białej porcelany Iwona, Kamelia i Akcent.
Dzięki temu, gdy stłucze się jakiś element, można dokupić kolejny z tej samej linii. Nie ważne, czy jest to półmisek, salaterka, filiżanka, talerzyk czy waza.
Wszystkie te elementy można dokupić oddzielnie.


Oprócz wspaniałej białej porcelany, słynne są również zdobione naczynia. Prezentowane wzornictwo jest bogate i nawiązuje do tradycji np. wciąż produkowana słynna Chodzieska Różyczka.

Kolekcje mają wiele przydatnych naczyń dodatkowych: jak butelki do octu, bulionówki czy różnego rozmiaru półmiski i salaterki. Propozycja tego producenta jest bardzo interesująca i przeznaczona szczególnie dla tradycjonalistów.