Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Chodzież Akcent E604

Jest 3 produktów.

Aby każdy obiad, czy też kolacja przebiegały w wyjątkowej atmosferze i oprawie, warto zadbać o odpowiedni serwis obiadowo-kawowy, który będzie w stanie dodać niepowtarzalnego charakteru. Polecamy nowoczesne serwisy obiadowo-kawowe z kolekcji Chodzież Akcent Peonia E604 dla 12 lub więcej osób. Wysoka estetyka, wykonanie z doskonałej jakości materiałów, a także modna dekoracja z dużym wielokolorowym kwiatem Peonii sprawiają, że mamy do czynienia z zestawami niezwykle szykownymi, które sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w wykwintnej restauracji.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Serwisy obiadowo-kawowe Chodzież Akcent Peonia (symbol E604) złożone są m.in. z talerzy głębokich, obiadowych i deserowych, dodatków typy waza czy półmiski a także z filiżanek i spodków. Istotną rolę odgrywa tutaj kolorowe zdobienie czyli występujący na każdym naczyniu kwiatowy wzór. Również dzięki kształcie naczyń całość prezentuje się elegancko, a jednocześnie nie przytłacza nadmiarem ozdób. Na uwagę zasługuje także bardzo modna w ostatnich sezonach forma dużego kwadratu zastosowana przy talerzach i spodkach.

Chodzież Akcent E604 Peonia - porcelana z gracją

Motyw kwiatowy nawiązuje do klasycznej stylistyki, z kolei geometryczny kształt talerzy jest inspirowany stylem nowoczesnym. Łączenie różnych trendów jest jak najbardziej mile widziane przez projektantów. Zastosowanie takiej taktyki przyczyniło się do powstania linii porcelany, która będzie idealnie współgrać z wieloma wystrojami kuchni, salonów, czy restauracji. Serwisy Chodzież Akcent Peonia (symbol E604) są odporne na ścieranie i uszkodzenia, dlatego bez problemu można je zmywać w zmywarkach oraz podgrzewać w mikrofalówce.