Chodzież Iwona Bordowa Róża 0826

Jest 33 produktów.

W uroczych serwisach z linii Chodzież Iwona Bordowa Róża (symbol B826) można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Delikatnie pofalowana, biała powierzchnia porcelany, okrągły kształt talerzy i fantazyjne uchwyty oraz dodane na każdym elemencie śliczne chodzieskie różyczki to detale, które pozwoliły na stworzenie eleganckiej kolekcji utrzymanej we wciąż modnym i poszukiwanym przez wielu klientów stylu klasycznym. Każdy z kompletów może stanowić dekorację stołu, bez względu na to, czy będzie to stół kuchenny, restauracyjny, czy też stół ustawiony na tarasie.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo serwisy obiadowe, kawowe, a także zestawy złożone z samych filiżanek lub bulionówek ze spodkami Chodzież Iwona Bordowa Róża (symbol B826). Dostępne są komplety dla sześciu, dwunastu, osiemnastu oraz dla dwudziestu czterech osób. W skład serwisów obiadowych, oprócz talerzy głębokich, obiadowych i deserowych, mogą wchodzić także salaterki, półmiski, wazy i sosjerki. Natomiast w skład serwisów kawowych, poza filiżankami i spodkami do nich, mogą wchodzić również imbryki, cukiernice i mleczniki.

Dodaj posiłkom nieco wyjątkowego nastroju za pomocą serwisów Chodzież Iwona Bordowa Róża 0826

Co istotne, do cukiernic i imbryków dodano także praktyczne pokrywki, które zapobiegną przypadkowemu wylaniu się napoju czy rozsypaniu cukru. To również doskonała ochrona przed owadami, zwłaszcza jeśli podczas pięknej pogody zamierzamy wypić popołudniową kawę w ogrodzie. Serwisy z kolekcji Chodzież Iwona Bordowa Róża symbol B826 będą stanowić doskonały prezent z okazji urodzin, rocznicy ślubu, czy też uroczystości zaślubin. Tak piękny upominek ucieszy obdarowanych i będzie im służył w nienaruszonym stanie przez wiele lat.