Ćmielów Bolero E820

W tej kategorii nie ma produktów.

W trakcie przygotowywania przyjęcia z okazji ważnego wydarzenia w życiu rodziny i nie tylko, nie można zapomnieć o odpowiedniej porcelanie, która pozwoli zaaranżować przyjęcie w odpowiedni sposób. Serwis obiadowy i kawowy Ćmielów Bolero Marianna (symbol E820) doskonale sprawdzi się właśnie w tego typu sytuacjach. Wyjątkowa, dekorowana porcelana podkreśli rangę wydarzenia i bardzo dobrze dopasuje się do nastroju panującego w trakcie całej uroczystości. Zestawiając ją z odpowiednimi dodatkami, można w szybki sposób uzyskać fenomenalny efekt na stole.

Porcelana Ćmielów Bolero Marianna (symbol E820) została przyozdobiona kunsztownymi platynowymi (srebrnymi) wzorami na białej powierzchni, które obecne są również w postaci obwódek na brzegach filiżanek, talerzy i innych naczyń. Ten mały akcent sprawia, że kolekcja ta staje się doskonałym elementem wyposażenia eleganckiego domu w klasycznym stylu, talerze mogą być również użytkowane z powodzeniem w trakcie codziennych posiłków. To właśnie elegancja sprawia, że jest to jeden z chętniej wybieranych modeli przez naszych klientów.

Ćmielów Bolero Marianna E820 połączenie klasyki i tradycji

Porcelana w naszym kraju od wieków pełni bardzo ważną funkcję, we wcześniejszych okresach była ona wręcz symbolem statusu społecznego. Gościła na stołach przekazywana z pokolenia na pokolenia. Obecnie już większość z nas może pozwolić sobie na wytworny komplet zastawy stołowej, taki jak prezentowany Ćmielów Bolero Marianna E820, który idealnie wpasowuje się w nasze tradycje.