Elih Victoria

W tej kategorii nie ma produktów.

Kolekcja porcelany dekorowanej Elih Victoria przypadnie do gustu tradycjonalistom. Obszerne komplety zastawy stołowej łączą funkcję serwisu obiadowego oraz kawowego. Naczynia mają zaokrąglone kształty, a ich brzegi zdobią złote elementy dekoracyjne. W ofercie niemieckiej marki Elih znajdują się serwisy obiadowo-kawowe dla sześciu oraz dwunastu osób.

Tradycyjna, zdobiona porcelana nie starzeje się mimo upływu lat. To doskonały prezent na ślub, parapetówkę lub inną ważną uroczystość. Takie talerze, miski i inne naczynia zawsze wyglądają dobrze i sprawdzają się podczas świąt oraz rodzinnych śniadań w dni powszednie. Odkryj zalety znanych i lubianych motywów zdobniczych i nadaj swojej domowej jadalni luksusowego charakteru. Wybierz komplet obiadowy i kawowy w dobrym guście. Podaruj sobie moc klasycznej elegancji z zestawem Elih Victoria.

Elih Victoria kolekcja dekorowanej porcelany

Jeśli uwielbiasz organizować przyjęcia, na których przy suto zastawionym stole zbiera się cała rodzina, dobrze wiesz, jak wielu naczyń potrzebujesz na każdą uroczystość. Dzięki serwisowi obiadowo-kawowemu Elih Victoria Twój dom będzie zawsze gotowy na przyjęcie gości. Nadaj rodzinnemu stołowi eleganckiego wyrazu i ciesz się czasem spędzonym w gronie osób bliskich Twojemu sercu.