Chodzież Vega Biała - modne, okrągłe talerze

W tej kategorii nie ma produktów.

Fabryka Chodzież od 1852 roku zajmuje się wytwarzaniem porcelany. Wyroby porcelanowe z Chodzieży to najwyższej jakości, piękne talerze i filiżanki do codziennego użytkowania, jak i na specjalne okazje. Kolekcja Chodzież Vega Biała jest wyjątkowa ze względu na swoją niecodzienną formę nawiązującą do najlepszych wzorców estetyki z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku. Naczynia z tej serii są jednocześnie eleganckie i bardzo praktyczne dzięki dużej pojemności talerzy i filiżanek. Chodzież Vega Biała to porcelana o płynnych liniach i strzelistych uchwytach. Doskonale sprawdzi się podczas domowych posiłków, jak i rodzinnych uroczystości.

Polecamy jako wyjątkową kolekcję porcelany, naczynia Vega Biała zachwycają swoim nowoczesnym, okrągłym kształtem oraz wykonaniem najwyższej jakości. Talerze z tego zestawu to powrót do wzorów w stylu retro i połączenie z ich nowoczesną formą. Dekorowane są subtelnymi, owalnymi przetłoczeniami. Są uniwersalne, mają neutralny, biały kolor, doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny każdej jadalni.

Chodzież Vega Biała - wyrafinowany subtelny styl

Zestawy obiadowe i kawowe Chodzież Vega Biała dla 12 osób to najwyższej jakości porcelana o subtelnym i modnym designie. Okrągłe talerze i wysokie filiżanki są bardzo użytkowe i pojemne. Wszystkie naczynia z zestawu są ciekawie zaprojektowane, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Największy zestaw składa się ze 120 elementów, znajdziemy w nim, oprócz talerzy i filiżanek, między innymi sosjerkę, wazę, półmiski, kubki a nawet bulionówki ze spodkiem. Komplet Chodzież Vega Biała sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, jak i na uroczystym obiedzie.