Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Chodzież Quebec

Jest 1 produkt.

Zastawa dopasowana do wystroju pomieszczeń, w których spożywane są posiłki to bardzo ważna kwestia. W nowoczesnych przestrzeniach sprawdzą się z pewnością komplety obiadowe i kawowe Chodzież Quebec. Charakteryzują się one okrągłym kształtem, geometrycznymi zdobieniami w kontrastowych barwach do białej porcelany, między innymi szerokimi rantami w kolorze czarnym, uzupełnionymi o białe pionowe pasy. Taka zastawa porcelanowa sprawi, że całość wnętrza będzie wyglądała spójnie, modnie i z klasą.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W naszej hurtowni można zaopatrzyć się w zestawy Chodzież Quebec dedykowane dla 6 lub 12 osób, w których skład wchodzi kompletny zestaw naczyń pozwalający na podanie dwudaniowego obiadu wraz z deserem. Zestawy obiadowe zawierają 30 elementów, natomiast zestawy kawowe składają się z 12 elementów, w których skład wchodzą oprócz filiżanek i spodków także imbryk, mlecznik i cukiernica. Całość tworzy wyjątkowo efektowny komplet.

Postaw na geometrie w swojej jadalni

Zastawa stołowa Chodzież Quebec to doskonale połączenie tradycyjnej białej porcelany z geometrycznymi dekoracjami, które zachwycają swoją wyjątkowością. Specjalna technologia zastosowana przy produkcji naczyń pozwala na mycie ich w zmywarce bez obaw o zdobienia, a także uszkodzenia mechaniczne zastawy. Naczynia wyglądają efektownie zarówno samodzielnie, jak i w komplecie.