Serwisy 18 i 24 osobowe
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Serwisy 18 i 24 osobowe

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 518,00 zł - 1 750,00 zł

Porcelana dekorowana

expand_less expand_more

Kształt

expand_less expand_more

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more

Mikrofalówka

expand_less expand_more

Kolor dekoracji

expand_less expand_more
Pokazano 1-36 z 49 pozycji

Serwisy 18 i 24 osobowe

Serwis kawowy to rzecz absolutnie niezbędna w każdym domu, szczególnie podczas przyjmowania większej ilości gości. Serwisy kawowe 18 i 24 osobowe są doskonałym wyborem do często odwiedzanych domów, w których toczy się bogate życie towarzyskie lub do lokali gastronomicznych. W sklepie Hurtowniaporcelany.pl znajdują się najlepsze modele kompletnych serwisów kawowych i do herbaty zarówno w nowoczesnym, jak i bardzo klasycznym stylu. Poznaj już dziś wszystkie zestawy i wybierz odpowiedni dla siebie!

Serwisy kawowe 18 i 24 osobowe wyróżniają się między innymi ilością elementów wchodzących w ich skład. Zazwyczaj składają się z 18 lub 24 filiżanek na kawę lub herbatę wraz z odpowiednią ilością spodków oraz talerzyków do ciasta w tej samej ilości. Ponadto, niezbędne są także pojemne imbryki, cukiernica oraz mlecznik. Wszystkie te części serwisu kawowego 18 i 24 osobowego powinny być jak najwyższej jakości, aby były odporne na uszkodzenia, w tym na zarysowania oraz zabrudzenia niemożliwe do usunięcia.

Porcelanowe serwisy kawowe 18 i 24 osobowe

Porcelana to cudowny i ekskluzywny materiał, który jeszcze kilkaset lat temu był nazywany “białym złotem” i z tego względu mogli sobie na niego pozwolić jedynie nieliczni. Teraz jest inaczej - porcelana jest łatwo dostępna, ale w żadnym stopniu nie zatraciła swojego luksusowego charakteru. Jest to materiał bardzo trwały, nie chłonie zapachów, a wszelkie osadzające się na nim zanieczyszczenia są chwilowe, gdyż ulegają łatwemu usunięciu za pomocą delikatnych środków myjących. Co więcej, przeważnie można je myć w zmywarce, a nawet podgrzewać zawartość w mikrofalówce. Serwisy kawowe 18 i 24 osobowe powinny mieć wszystkie te cechy, gdyż są często stosowane także w lokalach gastronomicznych.

Serwisy kawowe 18 i 24 osobowe występują w kilku wariantach, a największą popularnością cieszą się modele tradycyjne, które można w łatwy sposób dopasować do większości stylów aranżacji. Zazwyczaj są w kolorze białym lub kremowym i mają standardowe wymiary i pojemność filiżanek, dzięki czemu bez problemu mieszczą się w zmywarce.

Serwisy kawowe 18 i 24 osobowe najwyższej jakości

W sklepie Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz najlepsze serwisy kawowe 18 i 24 osobowe, które wybrało wielu klientów na podstawie wyglądu oraz kompletności całego zestawu. Sprawdź naszą ofertę i zamów swój wymarzony serwis jeszcze dziś, korzystając z naszej wyspecjalizowanej oferty złożonej z produktów najlepszych producentów.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.