Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Ćmielów Feston 3604

Jest 1 produkt.

Wytworne obiady, uroczystości rodzinne, czy też codzienne posiłki - wszystkie te okazje wymagają, aby zastawa stołowa, na której podawane są posiłki, była kompletna i tworzyła spójną całość. Decydując się na serwis Ćmielów Feston Złota Linia (symbol 3604) można w szybki i łatwy sposób skompletować doskonały zestaw naczyń, który sprawdzi się w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności. Zachwyci gości swoim wyglądem i uszlachetni każdy posiłek.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Seria Ćmielów Feston Złota Linia (symbol 3604) charakteryzuje się białą kolorystyką porcelany i subtelnymi złotymi zdobieniami umiejscowionymi na rantach naczyń. Te cechy sprawiają, że doskonale komponuje się ona z wszelkimi aranżacjami stołowymi od wigilii Bożego Narodzenia aż po niedzielny obiad. W naszej hurtowni można kompletować zastawę stołową na miarę swoich potrzeb, która będzie mieć odpowiednio 45, 84 lub 108 elementów składających się w piękną całość. Dodatkowo komplet bulionówek pozwala na podawanie zup niczym w najlepszych restauracjach w zaciszu własnego domu.

Ćmielów Feston Złota Linia 3604 - Nie tylko do domów

Zastawa stołowa z serii Ćmielów Feston Złota Linia (symbol 3604) to rozwiązanie doskonale nie tylko do domów, ale także eleganckich restauracji. Komplet naczyń w okrągłym użytkowym kształcie pozwala na podawanie obiadów z dwóch dań wraz z deserem, sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość zastawy stołowej. Porcelana z pewnością zostanie doceniona przez gości, którzy poczują się ważni i wyjątkowi.