Chodzież Kropla Biała C000

W tej kategorii nie ma produktów.

Chodzież od 1852 roku zajmuje się wytwarzaniem porcelany. Jest to jedna z najstarszych fabryk w Polsce. Porcelana z Chodzieży to najwyższej jakości, piękne wyroby zarówno do codziennego użytkowania, jak i na specjalne okazje. Kolekcja Chodzież Kropla Biała (symbol C000) jest wyjątkowa ze względu na swoją niecodzienną, artystyczną, nowoczesną formę. Naczynia z tej serii są jednocześnie eleganckie i praktyczne. Chodzież Kropla Biała to porcelana niedekorowana, w całości biała. Pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu, lecz szczególnie dobrze będzie się prezentować w jadalni w stylu nowoczesnym.

Wyjątkowa kolekcja porcelany dla miłośników sztuki. Kolekcja porcelany Chodzież Kropla Biała symbol C000 zachwyca swoim niecodziennym kształtem i wykonaniem najwyższej jakości. Naczynia z tego zestawu nawiązują swoją formą do kropel wody. Wszystkie elementy kolekcji Chodzież Kropla to dzieła sztuki, które pełnią również funkcję użytkową. Są bardzo wyrazistym i niestandardowym elementem dekoracyjnym w domu, doskonale więc sprawdzą się jako ozdoba nowoczesnych wnętrz. Pasują doskonale również do jadalni czy salonu w innym stylu, a to ze względu na neutralny, biały kolor.

Chodzież Kropla Biała C000 - nowoczesność i elegancja

Zestawy obiadowo – kawowe Chodzież Kropla Biała dla 12 osób to najwyższej jakości porcelana. Jest również bardzo trwała i zawiera wiele praktycznych elementów. Talerze o niestandardowym kształcie są duże i pojemne. Wszystkie naczynia z zestawu są ciekawe w formie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne. Największy zestaw składa się z aż 84 elementów. Znajdziemy w nim oprócz talerzy i filiżanek między innymi sosjerkę, wazę, solniczkę, półmiski, imbryk, podgrzewacz, czy cukiernicę.