Lubiana Sailing

W tej kategorii nie ma produktów.

Biel od zawsze króluje na naszych stołach i zawsze wygląda elegancko i gustownie. Biały kolor zastawy jest uniwersalny i niezawodny. Przy nim sprawdzi się każda dekoracja i nakrycie stołu. Nasza porcelana z serii Lubiana Sailing jest nie tylko czysto biała, ale również charakteryzuje się niepowtarzalnym kształtem. Może być wykorzystywana do użytku domowego, jak i restauracyjnego. Pięknie się prezentuje i wzbudza zachwyt.

Lubiana Sailing to fason o nieregularnym, lekko kwadratowym kształcie. W prezentowanej serii dostępne są pojemne talerze i naczynia o różnorodnej funkcjonalności. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, którzy chętnie kupują je zarówno dla siebie, jak i na prezent z okazji ślubu, urodzin lub przeprowadzki do nowego domu. Polska porcelana to najlepszy wybór, a kolekcja Lubiana Sailing jest tego doskonałym przykładem.

Postaw na jakość z kolekcją Lubiana Sailing

Polska porcelana słynie z tego, że jest nie tylko piękna, ale i bardzo trwała. Odporność na uszkodzenia i zarysowania to bardzo istotna kwestia, jaką kierują się kupujący przy wyborze porcelany. Nasze serwisy w tym Lubiana Sailing, to produkty, które bez obaw można myć w zmywarce, czy bezpośrednio podgrzewać w nich posiłki w mikrofalówce. Te użytkowe cechy sprawiają, że talerze znakomicie sprawdzą się również w gastronomii i restauracji.