Ćmielów Yvonne E615

W tej kategorii nie ma produktów.

Każde danie podane w wyjątkowej i eleganckiej zastawie stołowej smakuje o wiele lepiej i prezentuje się bardziej efektownie, dlatego też do wszelkiego rodzaju zup i kremów polecamy talerze i bulionówki z serii Ćmielów Yvonne Tezeo (symbol E615).

Serwisy obiadowe i kawowe Ćmielów Yvonne Tezeo (symbol E615) są wykonane z okrągłej porcelany w białym kolorze, na brzegach posiadają modny kolorystycznie subtelny platynowy pasek z szarym wnętrzem okalający naczynia. Pasek ten odbija światło, mieniąc się w trakcie posiłku i stanowiąc prawdziwą ozdobę stołu w jadalni.

Ćmielów Yvonne Tezeo E615 - modna porcelana

Porcelana Ćmielów produkowana jest od ponad 200 lat, dzięki czemu charakteryzuje się tradycyjnym wykonaniem o najwyższej jakości, które zachwyca swoim wyglądem. Komplet porcelany Ćmielów Yvonne Tezeo E615 można z powodzeniem myć w zmywarce, bez obaw o uszkodzenia mechaniczne. Trwały ornament pozostaje bowiem odporny na wysokie temperatury. Okrągły kształt talerzy i filiżanek doskonale komponuje się z pozostałymi elementami zastawy stołowej. To wszystko sprawia, że jest to doskonała inwestycja na wiele lat.