Krzysztof Olimpia

Jest 3 produktów.

W starożytności Olimpia była ważnym miastem Greckim. W mieście tym odbywały się również igrzyska olimpijskie. Nazwa kolekcji naczyń Krzysztof Olimpia, którą produkuje Wałbrzyska Porcelana Krzysztof, jest oczywista. To zastawa stołowa godna mistrzów. Odkryj subtelne piękno naczyń z białej porcelany.

Ponadczasowe naczynia Krzysztof Olimpia powstają w dolnośląskiej fabryce, która została otwarta już w 1831 roku. Burzliwe wydarzenia historyczne nie doprowadziły do jej zamknięcia, zakład działa nieprzerwanie od ponad 180 lat i tworzy setki wyjątkowych naczyń ze szlachetnej porcelany. Pełna oferta producenta jest dostępna w naszym sklepie internetowym Hurtownia Porcelany Żabka.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Krzysztof Olimpia - piękne porcelanowe nakrycia stołu w przystępnej cenie

Polska porcelana to towar, z którego możemy być dumni na całym świecie. Nowoczesne talerze i naczynia z kolekcji Krzysztof Olimpia cieszą się dużą popularnością wśród polskich i zagranicznych klientów. W ofercie producenta znajdują się serwisy obiadowe i kawowe, które pozwolą na ugoszczenie od 6 do 12 i więcej osób, a także rozmaite półmiski, salaterki, kubki i wazy, które wzbogacą zastawę przeznaczoną do domu lub restauracji czy hotelu.