Krzysztof Daphne

Jest 1 produkt.

Krzysztof Daphne to naczynia porcelanowe o stonowanej formie, które doskonale nadają się do codziennego użytku, a także znajdą zastosowanie podczas uroczystych przyjęć. Dzięki naczyniom wykonanym z wysokogatunkowej porcelany zwykły obiad nabierze wyjątkowego charakteru. Ciesz się chwilą razem z markową porcelaną z fabryki Krzysztof na Dolnym Śląsku.

Fabryka Porcelany Krzysztof to jeden z najsłynniejszych producentów porcelany stołowej. Firma działa nieprzerwanie od 1831 roku i produkuje talerze i naczynia klasy premium, którą uwielbiają klienci z całego świata. W Hurtowni Porcelany Żabka dostępne są wszystkie kolekcje tej znakomitej marki.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Krzysztof Daphne: stylowe bulionówki i znacznie więcej

Kolekcja Krzysztof Daphne to ekstraklasa wśród naczyń. Biała porcelana z delikatnym modnym wzorkiem nigdy nie wyjdzie z mody, tak więc zakup tej popularnej linii to inwestycja na lata. Wybierz praktyczne naczynia porcelanowe o tradycyjnych formach, myj je w zmywarce oraz podgrzewaj w nich dania przy użyciu kuchenki mikrofalowej. Zestawy naczyń mogą zostać uzupełnione o praktyczne dodatki w postaci salaterek, bulionówek, kubków oraz wazonów. Poznaj wszystkie opcje, jakie daje seria Krzysztof Daphne i zamów ten wyjątkowy zestaw już dziś.