Ćmielów Lwów E374

Jest 3 produktów.

Porcelana jest bardzo klasycznym materiałem, z którego wytwarzane są najbardziej efektowne i wytworne zestawy stołowe. Seria Ćmielów Lwów Leonia (symbol E374) to nowoczesne wydanie właśnie tej klasyki. Łączy w sobie piękno i delikatność porcelany z geometrycznymi kształtami na bazie kwadratu, które wnoszą powiew świeżości na stole nakrytym właśnie tą zastawą. Doskonale komponuje się ona w nowoczesnych wnętrzach domów i mieszkań, podkreślając gust i styl jej właścicieli. Prezentowany serwis to nie tylko naczynia do spożywania posiłków, ale także ozdoba sama w sobie.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  1 079,00 zł 979,00 zł

  Markowy serwis kawowy 39 części na 12 osób Polska fabryka ĆMIELÓW model LWÓW 374 LEONIA Nowoczesny design - kwadrat, platynowa dekoracja Porcelana nadaje się do zmywarki.

  16

  Obniżka!
 • Produkt chwilowo niedostępny

  1 649,00 zł 1 549,00 zł

  Markowy serwis obiadowy 45 części na 12 osób Polska fabryka ĆMIELÓW model LWÓW 374 LEONIA Nowoczesny design - kwadrat, platynowa dekoracja Porcelana nadaję się do zmywarki.

  15

  Obniżka!
 • Produkt chwilowo niedostępny

  2 729,00 zł 2 529,00 zł

  Markowy serwis obiadowo kawowy 84 części na 12 osób Polska fabryka Ćmielów model Lwów Leonia E374 Nowoczesny kwadratowy kształt, platynowa dekoracja Nadaje się do zmywarki

  16

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Charakterystycznymi elementami serwisu obiadowego i kawowego Ćmielów Lwów Leonia (symbol E374) jest jej nietypowy, asymetryczny kształt, a także zdobienia kontrastujące z tradycyjną, białą porcelaną. Platynowe (srebrne) dekoracje na brzegach mienią się, w niebywały sposób odbijając światło. Dzięki temu każda uroczystość z ich wykorzystaniem będzie piękna i podniosła. Komplety porcelany występują w różnych wersjach ilościowych składających się odpowiednio z 39, 45 i 84 elementów dedykowanych dla 12 osób.

Ćmielów Lwów Leonia E374 - Trwałość i design

Porcelana Ćmielów Lwów Leonia E374 cechuje się wysoką jakością wykonania, a także odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, może być ona z powodzeniem myta w zmywarkach. Doświadczenie fabryki Ćmielów pozwala na tworzenie nietypowych nowoczesnych naczyń, które zachwycają swoim wyglądem.