Elih Opal - naczynia ze wzmacnianego szkła hartowanego

Jest 2 produktów.

Talerze i naczynia wykonane z nowoczesnego materiału jakim jest szkło hartowane typu OPAL, są lekkie i przyjemne w dotyku. Producent ELIH jak zawsze stawia na profesjonalizm oraz wysoką jakość, dzięki czemu naczynia są niezwykle trwałe, trudne do zbicia a także wyróżniają się śnieżnobiałym kolorem. Modne dekoracje będą stanowić ozdobę każdego stołu w kuchni czy nowoczesnej jadalni urozmaicając nawet codzienne posiłki.

 • Produkt chwilowo niedostępny

  169,00 zł 119,00 zł

  Niemiecki serwis obiadowy ELIH Opal Olivia 18 części dla 6 osób - k wadratowe talerze Szkło hartowane śnieżnobiały kolor Nowoczesny wzór w geometryczne kwiaty Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

  39

  Obniżka!
 • Produkt chwilowo niedostępny

  288,00 zł 238,00 zł

  Niemiecki serwis obiadowy ELIH Opal Olivia 36 części dla 12 osób - k wadratowe talerze Szkło hartowane śnieżnobiały kolor Nowoczesny wzór w geometryczne kwiaty Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

  25

  Obniżka!
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Dostępne u nas serwisy obiadowe i kawowe wyróżniają się na tle konkurencyjnych firm nowoczesnym kształtem na bazie kwadratu lub owalu. W ramach zdobień możemy wyróżnić nowoczesne nieregularne kreski i popularne dekoracje kwiatowe w modnych kolorach.

Produkty z linii Opal czyli wzmacnianego szkła hartowanego

to unikalne połączenie funkcji użytkowej oraz bezpieczeństwa podczas użytkowania z estetyką i korzystną ceną.
Talerze zachowują ładny wygląd i kolor nawet po długim użytkowaniu i są przyjemne w dotyku. Lekkość naczyń, komfort ich użytkowania to dodatkowe atuty tych popularnych wyrobów.
Talerze bez obaw można myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej.