Gerlach noże NK986M- STYLE
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Gerlach noże NK986M- STYLE

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 229,00 zł - 269,00 zł

GERLACH STYLE - 5 noży w BLOKU GERLACH STYLE - 5 noży w BLOKU
  • -40 zł

GERLACH STYLE - 5 noży w BLOKU

Zestaw 5 noży w drewnianym bloku Producent GERLACH model STYLE Czarny kolor bloku, rączki noży z tworzywa ABS Markowe noże GERLACH - 2 letnia gwarancja

229,00 zł 269,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Gerlach noże NK986M- STYLE

Organizację przestrzeni kuchennej warto rozpocząć od skompletowania zestawu noży kuchennych.
Linia GERLACH Style o symbolu 986M od najsłynniejszego polskiego producenta to trwałe i mocne ostrza wykonane ze szlachetnej stali. Noże kuchenne tej marki od lat służą jako wsparcie w niejednej kuchni nad Wisłą.
Kolekcja zawiera wszystkie konieczne odmiany - noże do chleba, mięsa, jarzyn czy sera, przydatne do obierania, krojenia, siekania, filetowania czy szatkowania. Oprócz swoich praktycznych funkcji zwyczajnie cieszą oko każdego miłośnika sztuki kulinarnej jako użyteczne i jednocześnie eleganckie narzędzia w kuchni.

GERLACH Style łączy w sobie tradycyjną jakość ostrzy o różnej długości i szerokości z nowoczesnym projektem trzonków, które nie tylko przyciągają uwagę niebanalnym kształtem, ale także potrafią usprawnić wszystkie czynności podczas przygotowywania potraw.
Rękojeści są powleczone specjalnym materiałem, który zapewnia doskonałą przyczepność i polepsza chwyt noża.

Każdy miłośnik gotowania, pieczenia i smażenia chciałby nauczyć się sprawnie posługiwać nożem kuchennym, na przykład podczas siekania cebuli.
Dzięki doskonale wyprofilowanej klindze i funkcjonalnym trzonkom dowolny nóż z serii Style pomoże w osiągnięciu prawdziwego mistrzostwa.

Właściwie pielęgnowane i umiejętnie ostrzone noże mogą wypełniać swoje zadania przez wiele lat. W najnowocześniejszym wydaniu wciąż można polegać na ich wyważeniu i ostrości.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.