Stojaki
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Stojaki

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 39,00 zł - 49,00 zł

Opakowanie

expand_less expand_more
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Stojaki

Niektóre akcesoria kuchenne cieszą się szczególnym zainteresowaniem specjalistów od wzornictwa. Te, które stale znajdują się na zewnątrz, powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także przyciągać wzrok niebanalnym kształtem. Taką rolę w kuchni pełnią rozmaite stojaki – do przyborów, ręczników papierowych czy wina.
W ofercie każdej firmy tworzącej designerskie stylizacje nigdy nie brakuje tego elementu wyposażenia, dlatego warto zadbać także o stojaki i statywy o ciekawym, intrygującym wyglądzie.

Jeśli szukasz dobrego pomysłu na wystrój swojej kuchni, koniecznie sprawdź ustawienie w niej stojaka na wino. Zakup kilku szlachetnych trunków i ich ekspozycja w większej przestrzeni doda całości nobliwego charakteru, a jednocześnie pozwoli na przechowanie domowego zapasu wina na różne okazje.

Stojaki, najczęściej drewniane, mogą być również wykonane z łączonych materiałów lub utrzymane w bardziej awangardowym stylu.
W Twojej kuchni pomogą stworzyć doskonały kontrapunkt dla dowolnego wystroju.

Kuchenne ręczniki papierowe to stałe wyposażenie higieniczne w kuchni. Powinny być zawsze pod ręką, dlatego warto zadbać o funkcjonalny sposób ich przechowywania i użycia. Choć stojak na ręcznik papierowy może przybrać najbardziej fantastyczną formę, najczęstszym rozwiązaniem będzie pionowe ramię na podstawce, które dostarcza projektantom wielu okazji do pokazania własnej pomysłowości.

Sprawdź naszą ofertę stojaków i wybierz jeden z nich do swojej kuchni.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.