Lubiana Boss Malowany - linie serwisów Morski, Beżowy, Żółty, Siwy (Szary)

Jest 125 produktów.

Modna w odbiorze i kolorystyce linia naczyń Boss Malowany z polskiej fabryki w Lubianie przyciąga wzrok ręcznie malowanymi dekoracjami wnętrza talerzy i zewnętrznej strony filiżanek. Naczynia tworzą poszukiwany wystrój wnętrza w domu jak i w popularnych restauracjach.
To linia porcelany będą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Każdy talerz jest ręcznie malowany przez artystów tworzących w Lubianie, dostępne są linie kolorystyczne: Morski, Beżowy, Żółty, Siwy (Szary).
Szczególne rozwiązania kolorystyczne i popularne kształty okrągłych talerzy zastosowane w tej serii zadowolą wszystkich miłośników nowoczesnego wystroju domu i piękna użytkowych przedmiotów.

Lubiana Boss Malowany to nowa seria porcelany która szturmem zdobywa popularność wśród osób odwiedzających nasz sklep i salon z porcelaną.

Pokazuje 1 - 36 z 125 elementów

Kolory są ręcznie malowane na talerzach i filiżankach, a następnie każde naczynie jest pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego nadają się bez problemu do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy talerza stworzy na stole modny i ekstrawagancki nastrój.