Lubiana Boss Malowany - porcelana na sztuki, linie Morski, Beżowy, Żółty, Siwy (Szary)

Jest 175 produktów.

Popularna obecnie linia porcelany Boss Malowany z polskiej fabryki Lubiana dostępna jest również na sztuki, jako pojedyncze talerze, filiżanki, salaterki czy półmiski. Nieważne ile potrzebujesz - u nas kupisz od jednej do kilkudziesięciu sztuk danego naczynia.

Jeśli posiadasz już serwis Malowany lub używasz tej porcelany w restauracji, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości. W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji i potrzeb.

Każdy talerz jest ręcznie malowany przez artystów tworzących w Lubianie, z każdej z dostępnych linii kolorystycznych: Morski, Beżowy, Żółty, Siwy (Szary) możesz kupić potrzebną ilość naczyń.
Ta nowa seria porcelany szturmem zdobywa popularność wśród osób odwiedzających nasz sklep i salon z porcelaną. To odpowiedź na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 36 z 175 elementów

Kolorowe naczynia z tej serii są ręcznie malowane, a następnie pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego można ich używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie.
Dzięki specjalnemu kształtowi i wypalaniu, są także odporne na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Kontrast malowanego koloru do białej podstawy talerza stworzy modny wystrój jadalni czy sali bankietowej.
Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu i ręcznemu malowaniu jest bardzo atrakcyjną propozycją.
Te talerze, filiżanki i inne naczynia mają niezwykłą moc przyciągania spojrzeń !