Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka

Duo Alfa

Jest 1 produkt.

Duo Alfa to kolekcja porcelany stołowej, która pozwala na podanie posiłku w niezwykle elegancki i wyszukany sposób. W tej kolekcji można znaleźć między innymi 15-elementowy zestaw kawowy, który doskonale sprawdzi się w trakcie przyjmowania gości. Proponujemy także 30- lub 60-częściowy zestaw obiadowy, na którym można podać nawet dwudaniowy obiad wraz z deserem. Wszystko to sprawia, że linia porcelany Duo Alfa jest jedną z najchętniej wybieranych zastaw stołowych przez naszych klientów.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Subtelne zdobienia elementów porcelany w postaci nierównomiernych, geometrycznych wyżłobień o zaokrąglonym kształcie przykuwają uwagę i stanowią prawdziwą ozdobę stołu. Uniwersalny, delikatnie kremowy kolor dodatkowo doskonale komponuje się ze wszelkiego rodzaju wystrojami wnętrz, dzięki czemu Duo Alfa sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, loftowych mieszkaniach, jak i tradycyjnie urządzonych domach. Kształt naczyń został zachowany w okrągłych, walcowatych kształtach, jeśli chodzi o porcelanę dedykowaną do napojów oraz w kształtach kwadratu w przypadku talerzy, talerzyków i spodków.

Duo Alfa - Wysoka jakość i trwałość na lata

Stawiając na porcelanę z serii Duo Alfa, można być pewnym tego, że jest to trwała inwestycja na długie lata. Zestawy zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany wzmocnionej, która jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także działanie wysokich temperatur. Co więcej, talerze i filiżanki można z powodzeniem myć w zmywarkach, a także korzystać z mikrofali.