Duo Beta

W tej kategorii nie ma produktów.

Wszystkim naszym klientom poszukującym idealnego zestawu kawowego, który łączy w sobie funkcjonalność z elegancją i prostotą oferujemy komplet Duo Beta dostępny w naszym sklepie z porcelaną. Został on utrzymany w delikatnie kremowej kolorystyce, a także prostych, geometrycznych, spójnych ze sobą kształtach. Subtelne zdobienie w postaci drobnych, pionowych i poziomych, żłobionych pasów układających się w drobną kratkę dodaje całości wyszukanego smaku i sprawia, że picie napojów staje się czystą przyjemnością. Zestaw ten z powodzeniem dopełni każdy stół w trakcie przyjmowania gości, czy też wspólnych, rodzinnych śniadań.

Wysoka jakość porcelany typu durable wykorzystanej do wykonania zestawu kawowego Duo Beta sprawia, że jest on bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, odpryski i uszczerbienia. Brak malowanych dekoracji na powierzchni zestawu umożliwia mycie go w zmywarce, a także korzystanie z niego w mikrofali. Idealnie wymierzone uchwyty w imbryczku i filiżankach sprawiają, że korzystanie z tej porcelany jest bardzo wygodne.

Przyjmij gości z kolekcją Duo Beta

Zestaw kawowy Duo Beta składa się z niezbędnych elementów, w których skład wchodzą filiżanki o okrągłym kształcie i pojemności 200 mililitrów, dopasowane stylistycznie kwadratowe spodki pod filiżanki, a także imbryk o pojemności 750 mililitrów, mlecznik i cukiernica. Takie zestawienie pozwala na przyjmowanie gości w profesjonalny sposób, sprawiając, że poczują się oni w naszym domu wyjątkowo.