Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka

Duo Gamma

Jest 1 produkt.

Niebanalny i zarazem minimalistyczny serwis kawowy Duo Gamma to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie jakość podawania napojów utrzymaną na najwyższym poziomie, bez względu na to, czy jest to filiżanka kawy o poranku, czy też wspólna herbata z gośćmi po południu. Modna, delikatnie kremowa kolorystyka, w jakiej została utrzymana porcelana, sprawia, że zestaw ten idealnie wpasowuje się w niemal każdą dekorację stołu i stanowi doskonałe uzupełnienie zestawu talerzy w trakcie przyjęć.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Cechą charakterystyczną tego 15-elementowego zestawu Duo Gamma jest subtelne, tłoczone zdobienie na powierzchni elementów zestawu. Są one tj. odwzorowaniem kamiennych ścian, które mają wyraźną fakturę. Wszystko to wpływa na niebywałe walory estetyczne zestawu. Wysoka jakość porcelany zapewnia trwałość i odporność elementów na uszkodzenia mechaniczne w trakcie użytkowania, a także daje możliwość mycia ich w zmywarce.

Duo Gamma to idealny zestaw kawowy

Zestaw kawowy z serii Duo Gamma składa się z niezbędnych elementów, w których skład wchodzą filiżanki o delikatnie wywiniętym rancie stanowiącym ich ozdobę, talerzyki w geometrycznym, kwadratowym kształcie, imbryk w którym można podać kawę lub herbatę, a także mlecznik i cukiernica. Całość stanowi kompletny serwis, który pozwala na przyjmowanie gości w zaciszu czterech ścian w elegancki i profesjonalny sposób.