Lubiana Boss 6630H Czerwony/Karmin - Ręcznie Malowany - naczynia porcelanowe dostępne na sztuki

Jest 21 produktów.

Popularna linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Czerwonym znanym także jako Karmin (symbol 6630H) dostępna jest również na sztuki, jako pojedyncze talerze, filiżanki, salaterki czy półmiski. Nieważne ile potrzebujesz - u nas kupisz od jednej do kilkudziesięciu sztuk danego naczynia.

Jeśli posiadasz już serwis Karmin lub używasz tej porcelany w restauracji, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości.
W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji i potrzeb.

Każdy talerz jest ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek przez artystów tworzących w Lubianie. Malowanie nadaje Twojemu stołowi nowoczesny i pełen radości charakter.
Linia porcelany Lubiana Boss w kolorze Czerwonym znanym także jako Karmin 6630H dostępna na sztuki, pozwala na tworzenie spersonalizowanego zestawu naczyń.
Karminowy kolor talerzy emanuje pasją i energią, podkreślając piękno i nowoczesną stylizację Twojego stołu. Bez względu na ilość osób, dla których chcesz stworzyć wyjątkowy zestaw, Lubiana Boss w czerwieni zapewni Ci niezrównaną jakość i estetykę.

Wzbogać swoje przyjęcia i codzienne posiłki tym wyjątkowym wyborem, który przyciągnie uwagę gości i stworzy niezapomniane chwile przy wspólnym stole.
Ta linia porcelany jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany pojedyncze naczynia z tej serii są ręcznie malowane a następnie pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego można je używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie. Trwała i wytrzymała porcelana pozwala na bezpieczne korzystanie z naczyń w zmywarce.
Dzięki specjalnemu kształtowi i wypalaniu, są także odporne na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy stworzy modny wystrój jadalni czy sali bankietowej.
Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu i ręcznemu malowaniu jest bardzo atrakcyjną propozycją.

Pojedyncze naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Czerwonym/Karmin 6630H są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i przygotowane na codzienne użytkowanie.
Każda filiżanka, kubek, talerz czy miseczka wykonane są ręcznie z dbałością o detale, gwarantując unikalny charakter każdego elementu.
Intensywny odcień czerwieni, który odznacza tę kolekcję, nadaje każdemu daniu wyjątkowego wyglądu, a zarazem wprowadza ciepłą atmosferę na Twoje przyjęcia.