Duo White

W tej kategorii nie ma produktów.

Nowoczesny zestaw porcelany Duo White o modnym kwadratowym kształcie to doskonale uzupełnienie Twojej jadalni. Talerze idealnie sprawdzą się w trakcie przyjmowania gości w domu. Jego uniwersalny, delikatnie kremowy kolor bez kolorowych dekoracji, a także geometryczne kształty zachwycają swoim wyglądem i doskonale wpisują się w styl, który króluje od kilku sezonów w wystroju wnętrz. Delikatne linie porcelany stanowią prawdziwą ozdobę każdego stołu, bez względu na okazję, podczas której zostanie ona wykorzystana.

Zestaw kawowy Duo White składa się z filiżanek o zaokrąglonym kształcie z kwadratowymi spodkami, mlecznika z uchwytem, imbryka na kawę lub herbatę, a także dopasowanej stylistycznie do całości cukiernicy. Jest doskonałym rozwiązaniem w trakcie przyjęcia dla gości, czy też porannego picia kawy we dwoje. Całość została wykonana z wysokiej jakości wzmacnianej porcelany, którą z powodzeniem można myć w zmywarce, bez obaw o odpryski, czy też odbarwienia.

Duo White - Elegancja w prostocie

Dzięki naszemu serwisowi porcelanowemu Duo White każda filiżanka kawy o poranku może smakować w wyjątkowy sposób. Chcąc dopieścić swoje zmysły, warto postawić na prostą i niewymuszoną elegancję, jaką oferujemy wraz z tym zestawem. Ponadczasowa forma sprawia, że zestaw ten nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze wpasuje się w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie, dzięki czemu jest to idealna inwestycja na lata.