Elih Classic Elegance

Jest 8 produktów.

Uwielbiasz zasiadać do pięknie nakrytego stołu i biesiadować z bliskimi? Szukasz nowoczesnej białej zastawy stołowej, która będzie wyglądała efektownie na co dzień i od święta? Chcesz kupić serwis obiadowy, który można myć w zmywarce? Niemiecka firma Elih ma w swojej ofercie komplet przeznaczony dla 12 osób, który z pewnością przyda się podczas obiadów i kolacji. Porcelana z serii Elih Classic Elegance wyróżnia się ciekawym wzornictwem. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem tego niemieckiego producenta porcelany, dzięki czemu oferujemy wyroby w niezwykle korzystnych cenach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pełny komplet obiadowy i kawowy Elih Classic Elegance zawiera wszystkie możliwe talerze obiadowe, głębokie, deserowe, salaterki, półmiski, wazę na zupę z pokrywką i sosjerkę a także filiżanki ze spodkami i imbryczki. Porcelana z serii ELIH Classic Elegance wyróżnia się modnym nowoczesnym stylem. Naczynia bez zdobień to kwintesencja bardzo modnego minimalizmu. Wybór nowoczesnej, prostej zastawy stołowej to doskonała decyzja, ponieważ jest uniwersalna i pasuje do każdego wnętrza. Klasyczne białe talerze nigdy nie wyjdą z mody!

Serwis obiadowy Elih Classic Elegance - najwyższa jakość

Dzięki ciekawym pomysłom projektantów, z którymi współpracuje marka Elih, zastawa stołowa zyskała niebanalną formę. Połączenie nowoczesności i minimalizmu ma wielu entuzjastów. Serwis obiadowo-kawowy Classic Elegance doskonale sprawdzi się w roli prezentu na przykład z okazji urodzin, ślubu lub na nowe mieszkanie. W zależności od wybranego zestawu Elih Classic Elegance może mieć od 42 do 75 części. Każda z propozycji pozwoli na wyprawienie przyjęcia dla wielu gości.