Elih Rebeca

W tej kategorii nie ma produktów.

Naczynia z kolekcji Elih Rebeca sprawdzą się w każdych okolicznościach. W prezentowanej serii dostępne są różnorodne białe naczynia pozbawione zdobień. Talerze, półmiski i misy zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami minimalizmu. Taki serwis doskonale odnajdzie się w nowoczesnej jadalni, utrzymanej w stylu skandynawskim lub loftowym. Korzystanie z naczyń niemieckiej marki Elih to czysta przyjemność. Ich proste formy sprawiają, że Twoje popisowe dania będą odpowiednio wyeksponowane.

Wybierz renomowaną porcelanę z kolekcji Elih Rebeca i zamień zwyczajny posiłek w ucztę godną królów. To wyjątkowy zestaw naczyń, który możesz rozszerzyć w zależności od potrzeb. Kolekcja łączy doskonałe, kwadratowe wzory z prostą formą. Została zaprojektowana przez projektantów, którzy doskonale znają potrzeby współczesnych klientów. Naczynia Elih Rebbeca są chętnie wybierane przez restauracje i hotele, cieszą się ich świetnymi opiniami. Porcelana Rebeca jest wygodna w codziennym użytkowaniu, ponieważ można myć ją w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

Wybierz porcelanę z modułowej kolekcji Elih Rebeca

Modna, biała porcelana doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. To doskonała opcja, aby podarować coś wyjątkowego z okazji parapetówki, rocznicy ślubu lub urodzin. Wybierz nowoczesną niemiecką porcelanę, która przypadnie do gustu każdemu. Salaterki, talerze, spodki, filiżanki i inne naczynia z kolekcji Elih Rebeca stworzą funkcjonalny zestaw do codziennego użytku oraz na ważne okazje.