Elih Durable Wave

W tej kategorii nie ma produktów.

Porcelanowe naczynia z kolekcji Elih Durable Wave prezentują się doskonale przez wiele lat. Wszystko dzięki wypaleniu w wyższej temperaturze i dodatkowi porcelany kostnej. Naczynia z tej linii są delikatne w formie jednak bardzo wytrzymałe. W serii dostępne są także stylowe filiżanki ze spodkami, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi kawy. Jeśli znasz kogoś takiego, podaruj mu np. komplet do espresso niemieckiej marki Elih.

Wytrzymała porcelana Elih Durable Wave pozwoli Ci zapomnieć o tłukących się naczyniach i mozolnym sprzątaniu kawałków, które rozprysły się po całej kuchni. Odporne naczynia z porcelany doskonale sprawdzają się podczas intensywnego użytkowania. Chętnie korzystają z nich renomowane restauracje, a szefowie kuchni i kelnerzy chwalą ich wytrzymałość. Takie naczynia mają doskonałe parametry techniczne, ponieważ nie rysują się i cieszą oko gości każdego dnia.

Elih Durable Wave - wytrzymała porcelana niemieckiego producenta

Wzmocniona porcelana z efektownymi zdobieniami doskonale sprawdzi się w codziennym użytku. Finezyjna forma naczyń sprawi, że każdy posiłek lub popołudniowa kawa nabiorą nowego wymiaru. Wyjątkowy kształt naczyń zachwyci każdego. Porcelanowe talerze lub filiżanki Elih Durable Wave mogą dołączyć do domowej kolekcji jako ozdoba lub służyć domownikom w codziennym użytkowaniu.