Elih Durable Square

W tej kategorii nie ma produktów.

Elih Durable Square to zupełnie nowa forma, która spodoba się miłośnikom tradycyjnej zastawy obiadowej z nutką nowoczesności. Niemiecka porcelana słynie z wysokiej jakości wykonania. W hurtowniaporcelany.pl sprzedajemy naczynia od najlepszych producentów, oferując najniższe ceny na rynku. Wybierz serwis obiadowy lub kawowy, o jakim marzysz i kup go w naprawdę okazyjnej cenie.

Szukasz odpornych naczyń z porcelany wypalanej w wyższej temperaturze? Lubisz naczynia o kwadratowych kształtach? Szukasz uniwersalnego serwisu obiadowego lub kawowego, który będzie odpowiedni na co dzień i od święta? Elih Durable Square z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Naczynia z tej kolekcji zostały ozdobione delikatnymi paskami, które doskonale podkreślają szlachetny charakter porcelany w delikatnym odcieniu ecru.

Elih Durable Square - poznaj zalety naczyń z dodatkiem porcelany kostnej

Niemiecka porcelana to częsty wybór, jeśli chodzi o prezenty na rozmaite okazje. Komplet naczyń z pewnością ucieszy nowożeńców lub panią domu, która właśnie obchodzi swoje urodziny. Pełen zestaw talerzy, misek, spodków i filiżanek okaże się praktycznym podarunkiem, ponieważ można je myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce. Odkryj porcelanową serię Elih Durable Square i podawaj potrawy w wyjątkowy sposób.