AMBITION Fala - 12 Talerzy głębokich 22 cm

EAN: 5904134623669

Ilość sprzedanych: 47

12 Talerzy głębokich 22 cm
AMBITION model FALA
Delikatny krem,niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Ambition

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

396,00 zł

 

Opis

Ambition FALA - 12 Talerzy głębokich 22 cm

Ambition - produkty tworzone z dbałością

Lubisz, gdy Twój stół wyróżniają oryginalne kształty zastawy? Koncept talerzy AMBITION Fala należy do takich przypadków. Nie sposób nie zwrócić uwagi na połączenie krągłości z geometrycznymi kątami, które wyróżniają to nakrycie spośród wielu innych. Dlatego nabycie kompletu głębokich talerzy w formie fali to znakomity pomysł, jeśli chcesz niebanalnie ozdobić swoją nową kuchnię lub jadalnię.

Niezwykłość serwisu będzie można zobaczyć w zestawieniu z kuchenną wyspą w stali i kamieniu lub w awangardowym wnętrzu z minimalistycznym wyposażeniem. Takie naczynia świetnie dopasowują się do szklanych blatów, ale można je ustawić również na bardziej tradycyjnym obrusie.
Czy nadają się do codziennego użytku? Oczywiście, zwłaszcza jeśli chcesz co jakiś czas wyjąć nowy komplet talerzy dopasowanych do nastroju, okazji czy posiłku.

Przy wyborze talerzy koniecznie zwróć uwagę na ich odporność na ścieranie. Dzięki temu Twój kuchenny zestaw do zupy za każdym razem, gdy trafi do zmywarki, będzie z niej wyjęty w nieskazitelnym stanie. Z Falą AMBITION zyskasz niezastąpiony zestaw naczyń na każdą okazję, także tę bardziej oficjalną.
Tutaj kupujesz na sztuki: 12 Talerzy głębokich 22 cm

Delikatny krem, niedekorowana. Nowoczesny kształt


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska marka Ambition postawiła sobie za cel wprowadzenie profesjonalnych narzędzi wysokiej jakości, do domowych kuchni.

Producent chcąc inspirować i wspierać rozwój kulinarnych talentów (jest sponsorem kulinarnego programu Master Chef Junior) tworzy nowatorskie produkty w przystępnej cenie. Dzięki takiej postawie, naczynia porcelanowe, zestawy garnków i patelnie Ambition od lat goszczą w ogromnej ilości domostw w całej Polsce.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.