AMEFA Astoria - Nóż stołowy

EAN: 8711155298328

Ilość sprzedanych: 1389

Nóż stołowy model Astoria
Markowe sztućce AMEFA 
Unikalny styl, charakterystyczny wzór
Stal nierdzewna 18/0 - sztućce nadają się do zmywarki.

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
8
opinii

8,00 zł

 

Opis

Nóż stołowy AMEFA model ASTORIA

Sztućce pełnią niezwykle ważną funkcję podczas spożywania posiłków i nie tylko. Stanowią one element dekoracji stołu. Odpowiednio ułożone przy zastawie stołowej stają się jej ozdobą, lśniąc piękną metalową powierzchnią. Dlatego też warto postawić na sztućce najwyższej jakości, takie jak te prezentowane w naszym sklepie, produkowane przez holenderską firmę Amefa. Amefa ma doświadczenie w produkcji sztućców sięgające ubiegłego wieku, dlatego też cieszy się ona tak dużą popularnością i jest doceniana w wielu krajach europejskich, nie tylko w Polsce.

Soczysty krwisty stek, tradycyjny kotlet schabowy, czy też po prostu pieczeń – wszystkie te potrawy łączy jedna kwestia, a mianowicie do ich spożycia niezbędny jest nóż. Prezentowany nóż stołowy z kolekcji Astoria to nie tylko sztuciec, ale i elegancka dekoracja stołu.
Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o polerowanej powierzchni spełnia wszystkie swoje funkcje, dodatkowo zachwycając swoim klasycznym wyglądem.

Tradycyjny kształt noża o gładkiej powierzchni, bez zdobień, sprawia, że sprawdza się on we wszystkich sytuacjach. Wysoka jakość wykonania pozwala na mycie go w zmywarkach. Produkt sprzedawany jest w naszym sklepie pojedynczo.
Tutaj kupujesz na sztuki : Nóż stołowy Amefa Astoria

  • Producent: Amefa
  • Model: Astoria
  • Ilość elementów: 1
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/0
  • Zmywarka: Tak, nadają się

Producent

Światowa skala dystrybucji holenderskiej firmy Amefa świadczy o jej ogromnym potencjale i stałym rozwoju. Sztućce i noże kuchenne znajdujące się w ofercie, zawdzięczają swój elegancki wygląd cenionym projektantom i nowoczesnej, wydajnej produkcji.

Międzynarodowy brand Amefa, z myślą o swoich klientach, stale rozwija metody produkcyjne i podnosi poprzeczkę podczas przeprowadzanych kontroli jakości.
Zaangażowanie firmy w produkcję i dystrybucję, to wartości doceniane przez klientów na całym świecie.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.