AMEFA Bologna - Łyżeczka do kawy

EAN: 8711155163299

Ilość sprzedanych: 525

Łyżeczka do kawy - model BOLOGNA
Markowe sztućce AMEFA 
Subtelność i elegancja
Stal nierdzewna 18/0 - wieczysta gwarancja
Sztućce nadają się do zmywarki.

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.2
na podstawie 
22
opinii

1,97 zł

 

Wysyłka już od 12,00 zł

Opis

Łyżeczka do kawy AMEFA model BOLOGNA

Amefa to firma wywodząca się z Holandii. Początki swojej działalności rozpoczęła na początku lat 30' XX wieku. Dzisiaj, po wielu latach stała się jednym z głównych firm sprzedających noże i sztućce na terenie Europy. Jest to marka rozpoznawalna także poza oceanem, co świadczy o bogatym asortymencie i jego jakości. Amefa zaczęła swoją karierę od produkcji noży. Po udanym wejściu na rynek postanowiła poszerzyć swoją działalność o produkcję sztućców. Udało się. Wspaniała jakość oraz ciekawa ornamentyka zarówno noży jak i sztućców wzbudza zachwyt do dzisiaj.

Linia Bologna - Klasyczne, proste w formie, subtelne i eleganckie łyżeczki do kawy, które pasują do każdej filiżanki czy szklanki. Dobra jakość w atrakcyjnej cenie powodują, iż linia od lat cieszy się wyjątkową popularnością. Sztućce polerowane. Materiał stal 18/0


Tutaj kupujesz : 1 x Łyżeczka do kawy

Charakterystyka :

  • Producent: Amefa
  • Model: Bologna
  • Ilość elementów: 1
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/0
  • Zmywarka: Tak, nadają się
  • Gwarancja

Producent

Światowa skala dystrybucji firmy Amefa świadczy o jej ogromnym potencjale i stałym rozwoju. Sztućce i noże znajdujące się w ofercie, zawdzięczają swój elegancki wygląd cenionym projektantom i nowoczesnej, wydajnej produkcji. Międzynarodowa marka Amefa, z myślą o swoich klientach, stale rozwija metody produkcyjne i podnosi poprzeczkę podczas przeprowadzanych kontroli jakości. Elastyczna postawa i ogromne zaangażowanie producenta w dystrybucję, to wartości doceniane przez konsumentów na całym świecie.

Inni klienci kupili również:

Opinie

przez el 29 Jun 2017
(4/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora
przez el 29 Jun 2017
(4/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora
przez el 29 Jun 2017
(4/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.