AMEFA Helma - Łyżka stołowa

EAN: 8711155130765

Ilość sprzedanych: 227

Łyżka stołowa model Helma
Markowe sztućce AMEFA 
Szlachetny styl, romantyczny design
Stal nierdzewna 18/10 - wieczysta gwarancja
Sztućce nadają się do zmywarki.

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
27
opinii

6,44 zł

 

Wysyłka już od 12,00 zł

Opis

Łyżka stołowa AMEFA model HELMA

Amefa to firma wywodząca się z Holandii. Początki swojej działalności rozpoczęła na początku lat 30' XX wieku. Dzisiaj, po wielu latach stała się jednym z głównych firm sprzedających noże i sztućce na terenie Europy. Jest to marka rozpoznawalna także poza oceanem, co świadczy o bogatym asortymencie i jego jakości. Amefa zaczęła swoją karierę od produkcji noży. Po udanym wejściu na rynek postanowiła poszerzyć swoją działalność o produkcję sztućców. Udało się. Wspaniała jakość oraz ciekawa ornamentyka zarówno noży jak i sztućców wzbudza zachwyt do dzisiaj.

Amefa Helma to sztućce o charakterystycznym wzorze w unikalnym stylu. Wyrafinowane, harmonijne zdobienia, romantyczny design oraz lekkość w formie. Łyżki zaprojektowane w tradycyjnym, szlachetnym stylu. Sztućce polerowane. Materiał stal nierdzewna 18/10

Tutaj kupujesz : Łyżkę stołową


  • Producent: Amefa
  • Model: Helma
  • Ilość elementów: 1
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/10
  • Zmywarka: Tak, nadają się
  • Gwarancja

Producent

Firma Amefa to znany i ceniony na światowym rynku dystrybutor asortymentu przeznaczonego dla branży HoReCa. Wysokiej jakości sztućce i profesjonalne noże kuchenne stale poddawane są udoskonaleniom i kontroli jakości. Elastyczne podejście producenta i otwartość na nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oferowane produkty to jedna z najkorzystniejszych opcji dla punktów gastronomicznych. Grupa Amefa, dzięki stałemu rozwojowi, produkuje akcesoria kuchenne o wysokiej jakości i nowoczesnej estetyce. Za design odpowiadają cenione biura projektowe z całego świata.

Inni klienci kupili również:

Opinie

przez el 29 Jun 2017
(5/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora
przez el 29 Jun 2017
(4/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora
przez el 29 Jun 2017
(5/5
Klient dodał ocenę i czeka na zweryfikowanie przez administratora

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.