AMEFA Helma - Łyżka stołowa

EAN: 8711155130765

Ilość sprzedanych: 368

Łyżka stołowa model Helma
Markowe sztućce AMEFA 
Szlachetny styl, romantyczny design
Stal nierdzewna 18/10 - wieczysta gwarancja
Sztućce nadają się do zmywarki.

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
27
opinii

7,00 zł

 

Opis

Łyżka stołowa AMEFA model HELMA

Klasyczna zupa, która stanowi preludium do głównego posiłku, to danie, które nie jest możliwe do spożycia bez wykorzystania w tym celu łyżki. Zaopatrując swoją kuchnię lub lokal w sztućce, warto zwrócić uwagę na oferowaną w naszym sklepie holenderską firmę Amefa, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji sztućców na terenie całej Europy, w tym także polski.

Prezentowana łyżka stołowa firmy Amefa z kolekcji Helma to wyjątkowy sztuciec, który prezentuje się niezwykle efektownie na każdym stole. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej odporna jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Subtelne zdobienie w postaci trzech linii na rękojeści łyżki czyni z niej prawdziwą ozdobę. Idealnie wyprofilowana powierzchnia pozwala natomiast nabierać odpowiednie porcje pokarmu przy każdym ruchu dłonią.

Łyżka stołowa z kolekcji Helma sprzedawana jest w naszym sklepie w pojedynczych egzemplarzach. Jej jakość i trwałość pozwala na swobodne mycie ich w zmywarkach, przez co z powodzeniem może być wykorzystywana nie tylko w domach, ale i restauracjach.
Tutaj kupujesz na sztuki : Łyżka stołowa Amefa Helma

  • Producent: Amefa
  • Model: Helma
  • Ilość elementów: 1
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/10
  • Zmywarka: Tak, nadają się
  • Gwarancja

Producent

Firma Amefa to znany i ceniony na światowym rynku producent sztućców i noży kuchennych przeznaczonych dla domu i branży HoReCa (hotele, restauracje, catering).

Wysokiej jakości sztućce i profesjonalne noże kuchenne stale poddawane są udoskonaleniom i kontroli jakości. Podejście firmy i otwartość na nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oferowane produkty to jedna z najkorzystniejszych opcji dla punktów gastronomicznych.

Grupa Amefa, dzięki stałemu rozwojowi, produkuje akcesoria kuchenne o wysokiej jakości i nowoczesnej estetyce. Za wzornictwo odpowiadają cenione biura projektowe z całego świata.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.