AMEFA Palmon - 6 x Łyżeczka do herbaty

EAN: 8711155132325

Ilość sprzedanych: 112

6 Łyżeczek do herbaty
Markowe sztućce AMEFA model PALMON
Stal nierdzewna 18/10 - wieczysta gwarancja
Sztućce nadają się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

30,00 zł

 

Opis

AMEFA PALMON - 6 Łyżeczek do herbaty


Linia Palmon uznanego producenta sztućców i akcesoriów kuchennych AMEFA opiera się najprostszej formie. Łyżeczka do herbaty z łagodnie wygiętym czerpakiem może służyć za wzorzec funkcjonalnego kuchennego i stołowego przyboru. Przy okazji wykonano ją ze stali nierdzewnej z dodatkiem, oznaczonej jako 18/10. Dlatego będzie się doskonale prezentować niezależnie od miejsca, w którym zostanie położona.

Kuchenny blat czy odświętnie nakryty stół – linia Palmon z prostymi rękojeściami i klasycznym profilem dopasuje się do każdego miejsca w domu. Dostępność na sztuki i w niewielkich kompletach to duży atut w przypadku, gdy kilka sztućców zniknie z pola widzenia. Te, które pozostaną w Twoim kredensie, zawsze będą wyglądać tak samo dobrze.

Mała łyżeczka to naprawdę wielki przedmiot na dobrze nakrytym, czekającym na gości stole. Sztućce z AMEFY są dobrą opcją także ze względu na ich solidność i długowieczność. Wykonane z nierdzewnej stali z dodatkiem szlachetnych stopów po każdym myciu wyglądają dokładnie tak jak w dniu zakupu. Można je myć zmywarce - bez żadnych konsekwencji dla perfekcyjnego wyglądu.Tutaj kupujesz : 6 Łyżeczek do herbaty Amefa Palmon

Charakterystyka :
  • Producent: Amefa
  • Model: Palmon
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/10
  • Zmywarka: Tak, nadają się

Producent

Holenderska firma Amefa posiada ogromne doświadczenie w dystrybucji sztućców i asortymentu kuchennego z wysokiej klasy stali nierdzewnej.
Noże codzienne poddawane są wyzwaniom w profesjonalnych kuchniach na całym świecie.

Doświadczenie z rynkiem detalicznym i HoReCa (hotele, restauracje, catering) pozwala na sprostanie oczekiwaniom konsumentów i stały rozwój produktów.
Stabilna pozycja na rynku i stosowanie sprawdzonych surowców, są gwarancją wysokiej jakości produktów.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.