AMEFA Whisper - 1 x Łyżka stołowa 19,4 cm

EAN: 8711155027171

Ilość sprzedanych: 317

1 x łyżka stołowa 19,4 cm
Markowe sztućce AMEFA model WHISPER
Stal nierdzewna 18/0 - nie zawiera niklu
Sztućce nadają się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

4,00 zł

 

Opis

AMEFA model WHISPER - 1 x Łyżka stołowa 19,4 cm


Amefa to firma wywodząca się z Holandii. Początki swojej działalności rozpoczęła na początku lat 30' XX wieku. Dzisiaj, po wielu latach stała się jednym z głównych firm sprzedających noże i sztućce na terenie Europy. Wspaniała jakość oraz ciekawa ornamentyka zarówno noży jak i sztućców wzbudza zachwyt użytkowników.

Model Whisper - wyróżnia się komfortem w użyciu oraz prostą linią.
Jest to nowoczesny wzór w klasycznej formie.
Sztućce posiadają charakterystyczny, ozdobny grawer podkreślający unikalność modelu
Dobra jakość i niska cena. Sztućce polerowane.
Sztućce są wykonane ze stali nierdzewnej 18/0Tutaj kupujesz sztućce luzem - 1 x łyżka stołowa 19,4 cmCharakterystyka sprzedawanego zestawu:

  • Producent: Amefa
  • Model: Whisper
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/0
  • Opakowanie: folia ochronna + pudełko tekturowe
  • Zmywarka: Tak, nadają się
  • Wieczysta gwarancja

Producent

Firma Amefa to znany i ceniony na światowym rynku producent sztućców i noży kuchennych przeznaczonych dla domu i branży HoReCa (hotele, restauracje, catering).

Wysokiej jakości sztućce i profesjonalne noże kuchenne stale poddawane są udoskonaleniom i kontroli jakości. Podejście firmy i otwartość na nowoczesne rozwiązania sprawiają, że oferowane produkty to jedna z najkorzystniejszych opcji dla punktów gastronomicznych.

Grupa Amefa, dzięki stałemu rozwojowi, produkuje akcesoria kuchenne o wysokiej jakości i nowoczesnej estetyce. Za wzornictwo odpowiadają cenione biura projektowe z całego świata.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.