AMEFA Whisper - 12 Widelczyków do ciasta 14 cm

EAN: 8711155134176

Ilość sprzedanych: 31

12 Widelczyków do ciasta 14 cm
Markowe sztućce AMEFA model WHISPER
Stal nierdzewna 18/0 - nie zawiera niklu
Sztućce nadają się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Amefa

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

36,00 zł

 

Opis

AMEFA Whisper - 12 Widelczyków do ciasta o długości 14 cm

Wytworne sztućce we współczesnym rozumieniu nie muszą już czarować odlewanymi wypukłościami i wymyślnymi zdobieniami. AMEFA Whisper to linia, dzięki której każdy zestaw deserowy zyska na elegancji. Widelczyki z dyskretną falą na smukłej rękojeści i zaokrągloną częścią z ząbkami mogą pasować zarówno do minimalistycznego, białego serwisu z prostymi krawędziami, jak i porcelany nawiązującej wzornictwem do dawnych epok.

Na stole z filiżankami i deserowymi talerzykami, z nieodłączną paterą z tortem, widelczyki dopasowane do nakrycia stołu dodadzą szyku i elegancji każdemu przyjęciu.
Zestaw dwunastu sztućców do ciasta, utrzymanych w tonie dyskretnej elegancji, pozwoli urządzić podwieczorek z pewnością, że nie wszystkie będą pochodzić z tego samego kompletu.

Po skończonym przyjęciu z całą zastawą można umieścić je w zmywarce. Dobrej jakości stal nierdzewna 18/0 (bez zawartości niklu – ważne dla osób uczulonych) gwarantuje długie utrzymanie bez przebarwień, choć zawsze przed włożeniem do kredensu warto pamiętać o dokładnym osuszeniu i wypolerowaniu powierzchni.


Tutaj kupujesz sztućce na sztuki: 12 widelczyków do ciasta o długości 14 cm


Charakterystyka sprzedawanego produktu:

  • Producent: Amefa
  • Model: Whisper
  • Wykończenie: Sztućce polerowane
  • Wykonanie: Stal Nierdzewna 18/0
  • Opakowanie: folia ochronna
  • Zmywarka: Tak, nadają się
  • Wieczysta gwarancja

Producent

Światowa skala dystrybucji holenderskiej firmy Amefa świadczy o jej ogromnym potencjale i stałym rozwoju. Sztućce i noże kuchenne znajdujące się w ofercie, zawdzięczają swój elegancki wygląd cenionym projektantom i nowoczesnej, wydajnej produkcji.

Międzynarodowy brand Amefa, z myślą o swoich klientach, stale rozwija metody produkcyjne i podnosi poprzeczkę podczas przeprowadzanych kontroli jakości.
Zaangażowanie firmy w produkcję i dystrybucję, to wartości doceniane przez klientów na całym świecie.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.