Gęsiarka emaliowana z pokrywką

EAN: 5945420000658

Ilość sprzedanych: 43

Gęsiarka emaliowana z pokrywką 35 cm
Wykonana z wysokiej jakości stali pokrytej emaliowaną powłoką
Przydatna w każdej kuchni
Do różnego rodzaju pieczeni
Można myć w zmywarce

Więcej szczegółów

Producent:

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
20
opinii

73,00 zł

 

  Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Gęsiarka (Brytfanna) emaliowana z pokrywką 35 cm


Podstawą każdej aranżacji jest odpowiednie dobranie elementów jej wyposażenia. Niezawodnym i wygodnym rozwiązaniem od lat jest gęsiarka, która odpowiednio zaprojektowana i wykonana z wysokiej jakości materiałów stanie się znacznym ułatwieniem podczas przygotowania potraw. Świetnym rozwiązaniem może okazać się garnek wykonany ze stali nierdzewnej dokładnie pokrytej emalią.

Gęsiarka emaliowana z pokrywką to wysokiej jakości brytfanna idealnie nadawać się będzie do pieczenia różnego rodzaju mięs, w tym także gęsi. Precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej emaliowaną powłoką w czarnym kolorze bardzo dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i restauracji.

Przedstawiona emaliowana gęsiarka posiada ergonomiczną budowę z wygodnymi uchwytami, która równomiernie rozprowadza ciepło po całej swojej powierzchni. Dobrej jakości tworzywo zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas pieczenia. Dodatkowo gęsiarka odporna jest na wysokie temperatury i uszkodzenia, co chroni ją przed zniszczeniem. Gwarantuje to radość z użytkowania przez wiele lat.

Charakterystyka sprzedawanego przedmiotu :

  • Wykonana z wysokiej jakości stali pokrytej emaliowaną powłoką
  • Idealna do przygotowania różnego rodzaju pieczeni
  • Odporna na wysokie temperatury
  • Wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie


Wymiary :

  • Długość 35 cm
  • Długość z uchwytami 44 cm
  • Szerokość 20,5 cm
  • Wysokość 14 cm

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.