CHODZIEŻ Akcent Biały C000 - 6 Bulionówek 300 ml ze spodkami

EAN: 5907710027158

Ilość sprzedanych: 37

6 bulionówek o pojemności 300 ml ze spodkami
Fabryka Chodzież model Akcent Biały C000
Białe, niedekorowane  |  Nowoczesny kwadratowy kształt
Nadają się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
13
opinii

240,00 zł

 

Opis

Chodzież Akcent Biały C000 - 6 Bulionówek o pojemności 300 ml ze spodkami

Chodzież - polska, markowa porcelana

Kompletny serwis nie może się obejść bez bulionówek - naczyń specjalnego przeznaczenia. Kolekcja porcelany Akcent Biały C000 (dawniej 0001) została dopasowana do reszty rodziny dzięki motywowi charakterystycznych uszek, które powtarzają się w różnych jego naczyniach.
Wykwintna biała porcelana bez zdobień sprawdzi się w każdej tonacji kolorystycznej. Proste, choć lekko zaokrąglone linie, łączące w sobie solidność i nowoczesność, zagwarantują niezwykły efekt.

Zestaw sześciu bulionówek i spodków z uniesionymi krawędziami będzie znakomitym uzupełnieniem całego serwisu obiadowego. Równie dobrze zaprezentują się na uroczyście nakrytym stole, gdy pojawią się na nim późnym wieczorem.
Barszczówki są potrzebne do serwowania ciepłych zup i potraw z sosem po kolacji, a ich pojawienie się na stole goście zazwyczaj kwitują radosnym zaskoczeniem.

Jak cały serwis, wykonano je z porcelany odpornej na mechaniczne zniszczenia. Po kolacji zestaw ze spodkami bez problemu zmieści się w zmywarce. Po ich wyjęciu wciąż będziesz mógł cieszyć się ich doskonałą formą bez zarysowań i zmatowień.

Tutaj kupujesz : 6 Bulionówek o pojemności 300 ml + 6 spodków Chodzież Akcent Biały (C000)

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Fabryka naczyń porcelanowych Chodzież specjalizuje się w wyrobach eleganckich, o dostojnym charakterze. Porcelana polskiej marki zdobi stoły w wielu cenionych restauracjach, co jest gwarancją jej wytrzymałości i wysokiej estetyki wykonania.

Serwisy tej firmy są często wybierane jako zastawa stołowa podczas uroczystości rodzinnych, oraz w formie prezentu dla najbliższych. Klasyczne wzornictwo jest cechą charakterystyczną wyrobów tego polskiego producenta.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.